top of page

Перша колекція

Перша колекція "The Sky and Rye" - це наше перше втілення нашого бажання допомагати майстрам реалізовувати свої вироби, а покупцям знаходити унікальні елементи декору із українською ідентичністю, у життя.

 

Створення першої колекції почалось у дорозі. Ми вирушили у подорож до різних міст України, де шукали майстрів та натхнення. Першою зупинкою стало місто Косів Івано-Франківської області - сакральне місце для прихильників побутового мистецтва. Історично це місто створювало багато можливостей для розвитку ремісництва. А зараз там живуть дивовижні люди, які займаються гончарством, ткацтвом, різьбярством і ще сотнями різних ремесел із великою любовʼю.

1B6A5440-30.jpg

Ми були в атмосферній творчій майстерні родини Стринадюк. Там ми не лише надивились на неймовірні різьблені витвори мистецтва, а й насолодились грибною юшкою та домашнім сиром, адже хазяйка будинку відмовилась нас відпускати голодними.

 

На відомому базарі у Косові ми зустріли майстра Миколу, який продавав унікальні дошки з груші.

 

І зустріли ще багато цікавих та чудових людей, які з усіх сил намаггались допопмогти нам у пошуках тих самих речей, які ви бачите у каталозі.

1B6A5566-50_обрізана.jpg

Тим часом у Львові Галя зустрілась із чудовою дівчиною Галиною, яка спеціально на наше замовлення виготовила керамічні вази і свічники.

 

Простими словами, наша перші колекція - це відображення нашої любові до людей і краси, яку вони створюють та бажання продовжувати традиції. Ми стараємось передати цю щирість і захоплення українською культурою вам, нашим покупцям. А також хочемо передати вам не тільки унікальні вироби, а й енергію та емоції, повʼязані з їхнім створенням.

З любов'ю, Галя і Катя

1B6A5605-58_обрізана.jpg

Коли ми думали про наш магазин, ми точно знали, що хочемо там бачити вироби з вовни. Саме тому ми відразу вирушили до майстерні чарівної пані Богдани, яка виготовляє ліжники та наволочки з цього матеріалу. Розговорившись з майстринею, ми дізнались, що знаходимось у будинку одного з головних акторів фільму «Памфір» і послухали розповіді про Каннський кінофестиваль з перших уст.

1B6A5563-49_обрізана.jpg

Крім околиць Косова ми побували у Полтавській області, в селищі Опішня (хоча місцевим робітницям музею більше до вподоби історична назва - Опішне). Цього разу це була соло поїздка Каті. Дорога була хвилююча, адже пролягала через нещодавно деокуповані міста Сумської області - Тростянець та Охтирку. Переживши страшні емоції від споглядання розбитих та горілих будинків, ми ще сильніше впевнились у необхідності зберігати нашу культуру всіма силами.

1B6A5364-6.jpg

Товари Першої колекції

bottom of page